En büyük hedeflerimizden biri, sektörde yükselmek, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin hizmet aşamasında beklentilerini karşılama, deneyimli, tecrübeli ve iyi eğitilmiş bir personel yapısıyla mümkün olacağından bu konuda firma olarak gereken hassasiyeti ve görevi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindedir.

Gelişen dönem içerisinde Şirket cirolarını arttırmak, önceki dönemlere göre grafiğini yükseltmek ve bu ciro artışı karşısında hizmet ve kalite çizgimizi daha üst seviyelere taşımaktır. Firma olarak bizim misyonumuz, satış öncesi ve sonrası hizmeti, geniş ürün yelpazesi ile güvenilir, kaliteli, etkin, uygun ekonomik koşullarda, rekabetçi fiyatlarla hızlı ve yaygın bir şekilde sunmak, sonuçlarını izlemek, devamlılığını sağlamak ve değerlendirmek bu doğrultuda müşterilerimizi bilgilendirip güvencelerini sağlamaktır.

Gelişmiş pazarlama faaliyetlerimiz, müşteri ilişkilerimiz, hızlı ürün teslimatı hassasiyetimiz, yenilikçi ürünlerimiz ve takım çalışmasına inanan çalışanlarımız; başarılı olmamızdaki en önemli faktörlerdir ve bu özelliklerimiz bizim gurur kaynağımızdır.

Back to Top
Raymos Elektronik

Raymos Elektronik